DERGİMİZ
Etkinlik Takvimi
Bültenimize Abone Olun6 + 3 = ?
HEDEFLERİMİZ
 
Şehit Devre arkadaşlarımızın yakınları ile sağlanan iletişimi, yardımlaşmayı, anma faaliyetlerini, kesintisiz ve artan bir tempoda icra etmek, Şehitlerimizin isimlerini yaşatacak projeler üretmek ve uygulamaya koymak.
 
Dernek Tüzüğünde potansiyel üye olarak tanımlanan bütün arkadaşlarımıza ulaşmak, önce faaliyetlere katılımını sağlamak, mümkün oldukça kayıtlı üye olarak aramızda görmek için gayret sarf etmek.
 
Sosyal Sorumluluk projeleri olarak icra edilen Anıtkabir gezilerine sponsorluk, her seviyedeki okul ve eğitime maddi, manevi katkı, üniversite öğrencilerine Burs verilmesi, Türk Silahlı Kuvvetlerine moral desteği sağlayacak her türlü projenin öncüsü, katılımcısı, destekçisi olarak yer almak.
 
Dernek Üyelerinin bilgi, birikim ve deneyimini kamu yararına kullanabilecekleri ortamlar yaratmak, var olan ortamları duyurmak, katılım için kolaylık sağlamak ve destekçisi olmak.
 
Devre Derneklerinin güç birliği oluşturmalarına katkı sağlayabilecek her türlü faaliyette öncü, katılımcı, destekçi olarak yer almak. Devre Derneklerinin etkili birer STK olması için emek harcamak.
 
Derneğimizin ömrünün bizim ömrümüz ile paralel olmadan uzun yıllar faaliyet gösterebilmesi için yeni yol ve yöntemler geliştirmek, ailelerimizin faaliyetlerin içerisinde yer almalarını sağlamak.
 
Seksenyedililer yaptı ise mutlaka iyi yapmışlardır dedirtmek için her türlü faaliyeti emek harcayarak en iyi şekilde icra etmek.

Yorumlar